1. Volotv
  2. Haber
  3. TV 100

TV 100

TV 100 Canlı izle

Balıkesir şehrinin en etkili TV ekranı olma özelliğine sahip olarak kurulan TV 100 daha sonra Eylül 2018'de Alican Değer'e satıldı. Nisan 2019 tarihinde genel merkezi İstanbul'a taşınan ve Necat Gülseven tarafından satın alınan TV100 televizyonu, 6 Mayıs 2019 tarihinde formatını ve yüzünü yenileyerek yayın hayatına tekrar başladı , gün boyunca güncel ve sağlam yayın akışlarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kanalın en önemli özelliği, geçiştirici yayınlardan ziyade tamamen etkin ve güçlü bir kuşak aktarımı ile hem gündüz, hem de akşamları seyircisinin hitap alanına girmeyi başarması olmakta. Kanalın Ana Haber Bültenini Ece Üner sunmaktadır. Kanal Türksat üzerinden HD olarak yayın yapmaktadır. TV100, Show Radyo, Radyo Viva, Bizim EV TV ile beraber 3N Medya Grubu bünyesinde yayınlarını sürdürmektedir. TV 100 canlı izle aşamaları ile Türkiye genelinde etkili yayınları takip edebilme imkanı bulabilirsiniz. Bu açıdan başarılı bir duruşa sahip olan TV 100 televizyonunun güncel yayın akışını bizim sitemizden de takip edebilirsiniz. Hepiniz için şimdiden güzel bir seyirlik olmasını dileriz. TV100 TV Canlı izle; HD izle, Kesintisiz ve Kolay kullanım ile Canlı yayın izle, Bedava izle. TV100 Canlı izle, Canlı tartışma izle, Canlı spor yorumları ve TV100 haberler izle gibi yayınları mükemmel kaliteyle TV100 canlı yayın izleyin.

TV100 Başka Frekans Geçsin

TV100 seyircilerimizden bir kişi şöyle bir yorum yapmış; Eskiden TV100 izliyordum ama şimdi geç açılıyor bazen açılmıyor kalite 50'de açılmıyor sizden rica ediyorum lütfen tv100 başka frekansa geçsin ne olur sizden rica ediyorum ne olur barı ek frekans gelse ne olur ama ne olur gelsin. Bu yorumda TV100 Canlı izle hakkında yapılmış olması TV100 kanalının ilk yayına başladığı günlerden herhalde.

TV100 Bu Nasıl Programdır?

TV100 seyircilerimizden diğer bir kişi şöyle bir yorum yapmış; **** ile **** denilen iki kişi geçmiş bir koltuğa ağza alınmayacak sözlerde lakaplarla da ve insanların ahlakıyla alay ediyor bunlar nasıl bir insan lütfen konuşmayı bilmeyen yerli yersiz konuşan insanları TV100'de kanal sunuyorlar koymayın lütfen. Bu yorumda TV100 Canlı izle kanalının böyle bir şey yapacağını ummasak da böyle bir durumda özür dilemelidir.

TV100 Canlı Yayın Sinyal Gücü Zayıf

TV100 seyircilerimizden diğer bir kişi şöyle bir yorum yapmış; TV100 haber inandığımız tek haber kanalı onunda akışında sorun ve sinyal gücü çok zayıf. Bir çözüm üretin ki TV100 de gerçek haberleri izleyelim. Yayın akışı sinyal akışı çok zayıf (TV100) hiçbir şekilde sinyal alınamıyor şu an. Umarım en kısa zamanda bu işe bir çözüm bulursunuz. Bu herhalde türksat uydusu üzerinden izlemek isteyen bir seyircimizin sorunu.

TV100 Doğru Habercilik Hakkımız

TV100 seyircilerimizden covid döneminde diğer bir kişi şöyle bir yorum yapmış; Haberler? Araştırılıp soruşturulmadan verilmemelidir. Toplumu yanlış yönlendiren, doğru olmayan bilgilerden uzak durulmasını beklemek hakkımızdır. 3 Kasım 2021 18:57"de yerli Covid ilacı müjdesi olarak sunulan haber gerçeği yansıtmıyor. Söz konusu ilaçlar ( "montelukast" ve "ribavirin" yıllardır başka hastalıklarda (özellikle astım tedavisinde) kullanılmaktadır ve yerli değildir. Burada yapılan bir etkinlik çalışmasıdır. Kaldı ki daha önce Çin ve Singapur gibi ülkelerde sars tedavisinde kullanılmış, geçen yıl ise Rusya'da Covid tedavisinde önerilmiştir. Diğer, iddiaları gerçek gibi yansıtan haberleri de yakışmıyor. Bunu hak etmiyoruz. TV100 Canlı izle kanalının covid döneminde bir habere karşı yapılmış bir yorum.


TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
SHOW TV HD Kızılcık Şerbeti
STAR TV HD Yüz Yıllık Mucize
TV100 Frakans ve dijital platform bilgileri
 ➡ VoloTV 📺 ➡Kanal:TV100 📺Uydu: Türksat 4A  📺 ➡Frekans:12729 V 30000 📶 ➡Digitürk 37.kanal da ➡D-Smart 37.kanal da yayında.