1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. HABER GLOBAL

HABER GLOBAL Müzakere

Kayıt bulamadık...
20:30 Müzakere

Haber Global: Sürekli Haberler

Haber Global, canlı yayın seçeneği ile kesintisiz ve kaliteli yayın yapan bir haber kanalıdır. Haber Global her ne kadar haber kanalı olarak öne çıksa da kültür sanat alanında sizi besleyebilecek programlar sunan ve her yaştan bireyin kendine uygun içerik bulabileceği bir kanal. Gündemle ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz, varlığınızı sorgulayabileceğiniz, sanat alanındaki gelişmeleri öğrenebileceğiniz, tarımsal faaliyetler hakkında daha geniş bilgi edinebileceğiniz, bilimsel yayınları izleyebileceğiniz Haber Global'e 7/24 online erişim sağlayabilirsiniz. Haber Global'in öne çıkan içeriklerini televizyona ihtiyaç duymadan dilediğiniz cihazdan izlemeye başlayabilirsiniz. Haber Global'in profesyonel ekibinden ülke gündemini donma sorunu yaşamadan dinleyebilirsiniz.

Kesintisiz Haber Yayıncılığının Yeni Adresi Haber Global

TR24 adıyla yayın hayatına devam eden kanalın adı Haber Global olarak değiştirildi. Haber Global, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan da yayın izni aldı. 24 Eylül 2018 tarihinde temelleri atılan Haber Global, Global Medya AŞ şirketi altında yayın hayatına devam etmektedir. Kanalın yönetim kurulu başkanı Elnur Abdullayev, CEO'su Mammad Gulmammatlov'dur. Genel yayın yönetmenliğini Tuba Atav, haber koordinatörlüğünü ise Serdar Akdoğar üstleniyor. Haber Global'in izleyicilerine hitap ettiği slogan "Türkiye'nin Özgür Sesi"dir.

Haber Global'in sahibi olan şirket, Azerbaycan'ın en büyük medya kuruluşudur. Azeri işadamları Türkiye'deki faaliyetleri için Türkiye'de Haber Global kanalını kurdu. Türkiye'de gazeteciliğe yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen kanal, birçok kanalda yakalanamayan tarafsızlık ilkesi çerçevesinde hareket etmeyi tercih ediyor. Haber Global canlı yayın izle seçeneği ile profesyonel ekibinin ürettiği haber programlarını sitemizden izleyebilirsiniz.

Haber Global yayını, internet protokolü, uydu ve kablo üzerinden yayın yapan platformlarda izlenebilir. Yayın hayatı çok eski olmayan kanal, kadrosuna adından söz ettirmiş tecrübeli gazetecileri katmıştır. Ekin Olcayto, Saynur Tezel, Jülide Ateş, Melis Hazal Karagöz, Erhan Ertürk, Selen Yalaz, Senem Toluay Ilgaz, Serdar Akdogar Haber Global'de haber programlarına ev sahipliği yapan isimlerden bazıları.

Her Alanda Uzmanlar Tarafından Üretilen İçeriklerle Haber Global Kanalı

Haber Global'in yayın akışı oldukça dolu olup her mesleğe, zevke, ilgiye ve görüşe hitap eden yayınları içermektedir. Sadece ülke ve dünya gündemi ile ilgili haberler vermekle kalmaz, aynı zamanda tarım, sanat, sağlık, ekonomi, dekorasyon ve bilim alanlarında ilginizi çekebilecek yayınlar üretir. Haber Global'de hem hafta sonu hem de hafta içi gündemle ilgili sıcak gelişmelerin paylaşıldığı ve yorumlandığı programlara yer verilmektedir.

Haber Global'den her saat başı haber izleyebilirsiniz. Saatlik haber yayınlarında son dakika haberlerinin yanı sıra Türkiye ve dünyadaki güncel olaylara da yer verilmektedir. Haber Global'in kültür sanatla ilgili programları da var...

Haber Global Canlı Yayın İzle

Haber Global Canlı Yayın, Türkiye'nin önde gelen haber kanallarından biridir ve her yaştan bireyin ilgisini çekebilecek içerikler sunmaktadır. Haber Global’in canlı yayın seçeneği ile, ülke ve dünya gündemini, tarım, sanat, sağlık, ekonomi, magazin, dekorasyon ve bilim konularını kesintisiz ve yüksek kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Haber Global, tarafsız ve objektif haber anlayışı ile öne çıkan bir kanaldır. Gündem ile ilgili gelişmeleri takip etmenin yanı sıra, sanat alanındaki gelişmeleri öğrenmek, tarım faaliyetleri ile ilgili daha geniş çaplı bilgi edinmek ve bilime dair yayınları takip etmek isteyenler için de zengin içerikler sunmaktadır.

Haber Global Canlı Yayın izlemek için televizyona ihtiyaç duymadan istediğiniz cihazdan erişim sağlayabilirsiniz. İnternet protokolü üzerinden televizyon, uydu ve kablo yayını yapan platformlardan Haber Global yayını izlenebilmektedir. Donma problemi olmadan Haber Global’in profesyonel kadrosundan ülke gündemini dinleyebilirsiniz.

Haber Global’in kadrosunda birçok tecrübeli haberci yer almaktadır. Ekin Olcayto, Saynur Tezel, Jülide Ateş, Melis Hazal Karagöz, Erhan Ertürk, Selen Yalaz, Senem Toluay Ilgaz ve Serdar Akdoğar gibi isimler Haber Global’de haber programları yapmaktadırlar. Her konunun uzmanlarından oluşan bu kadro, izleyicilere doğru ve güvenilir haberler sunmaktadır.

Haber Global Canlı Yayın ile ülke ve dünya gündemini yakından takip edebilir, varoluşunuzu sorgulayabilir, sanat alanındaki gelişmeleri öğrenebilir, tarım faaliyetleri ile ilgili daha geniş çaplı bilgi edinebilir ve bilime dair yayınları Haber Global ile izleyebilirsiniz. Haber Global’in sloganı olan “Türkiye’nin Özgür Sesi” ile kesintisiz haber keyfi yaşayabilirsiniz.