1. Volotv
  2. Azerbaycan TV izle
  3. ATV AZAD TV

ATV AZAD TV

ATV AZAD Canlı izle

ATV Azad TV; Azerbaycan Televizyon kanalıdır. Azerbaycan TV kanalları arasında en çok beğenilen ve izlenme oranı bakımından bir numaralı kanalı olma özelliği taşımaktadır. ATV Azad TV kendi ülkesinin en özel programlarını ve spikerler, yorumcular, yapımcıları ile çalışmakta başarılı TV yapımları ortaya çıkarmaktadır. ATV Azad TV Canlı izle sunumları birçok platformda sunulmaktadır. ATV Azad TV Azerbaycan TV uydusu (Azerspace) üzerinden izleme imkanının yanı sıra internet bağlantısı kullanarak çevrimiçi de izleyebilirsiniz. Hdtvler TV de ATV Azad TV Canlı yayını kendi resmi sitesinden sonra en çok izlenen sitelerdendir. Kesintisiz canlı yayın ile ATV Azad TV kanalını buradan 7/24 çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

ATV Azad TV Yayıncılık Anlayışı Nasıldır?

ATV Azad TV yayın kuşaklarında maneviyata uygun bir yayıncılık uygular. Yayınlarında basit bir Azeri dil yapısı ve anlaşılır ifadeler kullanmaktadır. ATV Azad TV Azerbaycan gündemini en iyi şekilde seyircilerine sunmaktadır. Güncel haber programları yanı sıra tartışma reality programlar Film ve Dizi yayınları sunmaktadır. ATV Azad TV haber kuşakları canlı yayınlanmaktadır. ATV Azad TV gündüz kuşağında canlı yayınladığı ve Film Dizileri ile çok beğenilmektedir.

ATV Azad TV yayını HD kalitesinde yapılmaktadır. ATV Azad TV programlarını ailenizle beraber maneviyatınıza uygun yayınlarını izlemek için tercih edebilirsiniz.

ATV Azad TV İnternet Canlı Yayını Nasıl İzlersiniz?

ATV Azad TV resmi sitesi ve Canlı TV izleme sitelerinden canlı yayını masaüstü ve mobil ortamlarda izleme fırsatına ulaşabilirsiniz. Hdtvler ATV Azad TV Canlı izle sayfası kesintisiz HD uydu yayınını sizlere sınırsız bir şekilde bedava sunmaktadır. Hepinize şimdiden güzel seyirler dileriz. Keza, ATV Azad TV Canlı izle yayınını takip ettiğiniz müddetçe Azerbaycan gündemine dair her türlü bilgi ihtiyacınızı bir çırpıda edinmeniz mümkün olacak. ATV Azad TV Canlı izle denilince aklınıza ilk gelen site olma isteğimiz kalitemize güvenimiz sonsuzdur. Ayrıca sizlere ATV Azad kanalını iki ayrı sunucudan sunarak herhangi bir aksaklıkta Yayın 2 butonuyla alternatif bir yayından izleme imkanı sunuyoruz. ATV Azad TV için iyi seyirler dileriz.

Azerbaycan ATV Azad TV Canlı Yayın izlemektesiniz. Azerbaycan Televizyon kanalları arasında sevilerek takip edilen ATV Azad TV internet üzerinden online canlı ve HD yayınını hem Azerbaycan vatandaşlarımız için hem de Dünya üzerindeki diğer ülkelerden ATV Azad TV kanalını izlemek isteyenlerin sorunsuz bir şekilde Hdtvler TV ATV Azad TV sayfasından sunuyoruz. ATV Azad TV programlarını Ailenizle birlikte hiç bir sorun yaşamadan manevi değerlere uygun yayınlarını izleyebilirsiniz. Azerbaycan ATV Azad TV canlı yayın sayfamızı diğer arkadaşlarınıza da paylaşmanız dileği ile iyi seyirler dileriz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
SHOW TV HD DİDEM ARSLAN YILMAZLA VAZGEÇME
BEYAZ TV BELMA BELEN'LE GEZİYORUZ
KANAL 7 SENİNLE YENİDEN
360 TV GÖKYÜZÜNDEN [TEKRAR]
TV 100 HABER BÜLTENİ
A SPOR SPOR GÜNDEMİ TRANSFER
TRT SPOR HD AVRUPADAN FUTBOL
HABERTÜRK TV SPOR BÜLTENİ
ÜLKE TV ÖĞLE AJANSI
TRT HABER HABER AJANDASI
TRT 1 HD BALKAN NİNNİSİ
TV8 HD DOYA DOYA MODA
TV8.5 YILDIZ TEPE
KANAL D GELİNİM MUTFAKTA
STAR TV HD GERÇEĞİN PEŞİNDE / 653
NTV BAKIŞ
BEİN SPORTS HABER WTA MUNASTIR
A2 TV ÇOCUKLAR DUYMASIN
TLC TV ŞİKAGO EVLERİ
D MAX TR ANTİKA AVCILARI
HALK TV HABER MASASI
TGRT HABER GÜNÜN İÇİNDEN
CNN TÜRK BUGÜN
HABER GLOBAL SPOR
24 TV MODERATÖR
TEVE 2 HAYAT ŞARKISI
BLOOMBERG HT AKILLI PARA
EKOTÜRK TV DIŞ PİYASA
TV NET SPOR
TRT BELGESEL BÜYÜK MÜCADELE
FENERBAHÇE TV ( FBTV ) ANALİZ FENERBAHÇE
GALATASARAY TV ( GSTV ) ADANA DEMİRSPOR-GALATASARAY
TJK TV YARIŞ BAŞLIYOR
EURO STAR GERÇEĞİN PEŞİNDE / 653
CARTOON NETWORK KRAL ŞAKİR
MİNİKA GO HIZLI AYAKLAR
TRT ÇOCUK ÇİZGİ FİLM "RAFADAN TAYFA"
KRALPOP TV POP MÜZİK
ATV AVRUPA MUTFAK BAHANE
SHOW TÜRK DİDEM ARSLAN YILMAZLA VAZGEÇME
KANAL 7 AVRUPA SENİNLE YENİDEN
TRT TÜRK ANNELER
TRT MÜZİK KLİPARK
TRT EL ARABIA WA LANA WAQFA
TRT KÜRDÎ ŞAFİ İLMİHALİ
TRT SPOR AVRUPADAN FUTBOL
A SPOR HD SPOR GÜNDEMİ TRANSFER

ATV AZAD Canlı izle - Azərbaycan Televiziya

ATV Azad TV Azerbaycan'ın özel televizyon kanallarından biridir. Azad Azerbaycan TV 13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından devlet tesciline uygun görülmüş ve onaylanmıştır. 25 Aralık 2000 yılında haber yayını ile programlarının yayınına başlamıştır. ATV Azad TV Canlı izle içeriği kesintisiz akıcı bir yayın ve güncel programları ile Azerbaycan'ın en çok izlenen kanalıdır.

Atv Azad Tv denilince Azerbaycan televizyon kanallarının en çok izlenen kanalı aklımıza gelmeli, ATV Azad TV Azeri televizyon kanalı olarak dünya ülkelerinden de izlenme kapasitesi yüksek bir kanaldır. Azerbaycan Atv Azad kanalını ailenizle beraber gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Atv Azad tv maneviyata ahlaki kurallara uygun içerikli yayınları tercih etmekte ve doğruluk kurallarına uygun yayınlar benimsemektedir. Güncel gündüz kuşağı programları ve akşam kuşağı dizi ve haber programları ile ön plana çıkmaktadır. Atv Azad tv Canlı yayını uydu üzerinden izlenebileceği gibi internet üzerinden de canlı izlenebilmektedir. Hdtvler kesintisiz ve yüksek kalite ile Atv Azad Tv canlı izleme imkanını 7/24 internet ortamında dünyanın her yerinden canlı izlemenize olanak sağlamaktadır.

ATV AZAD TV, Azerbaycan üzerinden yayın yapan özel bir televizyon ekranı olarak bilinmektedir. ATV AZAD TV, Azerbaycan'ın en etkili televizyon ekranlarından birisidir. Özellikle de hem güncel diziler hem de çocuklara yönelik çizgi diziler bu kanalı bir hayli başarılı tutuyor. Bunun dışında da özel eğlence programları da ATV AZAD TV canlı izle aşamalarında fazlaca tercih ediliyor. Bu sebepten dolayı da sizler eğer ki Azeri esintilerine dair bir detay takip etmek isterseniz mutlaka ATV AZAD TV izle etkisini de göz önüne alın. Bu etkilerle kalmak her zaman sizi de değişik bir televizyon izleme tecrübesine ulaştırmış olacaktır. Bu kanalı sitemizden de takip edebilirsiniz. Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.

Azərbaycan Televiziya kanallarının canlı yayımının izlənməsinin ən asan yolu HDTVLER ilə təmin edə bilməkdir və Azərbaycan telekanalları Atv Azad TV Canlı Yayım sizə təqdim etdiyindən məmnundur ...

Kanal Adı

 ATV AZAD TV ( Azad Azərbaycan  )

Yayın Merkezi

Bakü /  Azərbaycan  

Yayın Bilgisi

Satellite: Azerspace - Orbital position: 46°E - Downlink Frequency: f = 11175  MHz - Polarization-HS/R – 27500 - Msymbol/sFEC - 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: (994 12) 4974621 - Faks: (994 12) 4105265 - E-mail: info@atv.az

Kanal Hakkında

Televizyanın Gürcistan ve Almanya'da 2 dış bürosu, ayrıca Azərbaycan genelinde Gence, Karabağ, Tovuz, Şeki, Göyçay, Guba, Şirvan, Lenkeran üzere bölge muhabirleri faaliyet göstermektedir.

Azerbaycan Azad TV Ortam ya da Canlı yayın akışın nelerden oluştuğunu açıklayan bilgileri yayınlıyoruz. Player Çoklayıcı ses ve görüntü kodlayıcı çözücüleri ile alt yazıların sistem açıklaması şöyledir.

 

Kodlayıcı/Çözücü: JW Player ve Hola Player H264 - MPEG-4 AVC (Part10) (h264)

Tür: Görüntü (Canlı Yayın)

Görüntü çözünürlüğü: 1280x720

Ara Bellek boyutu: 1280x720

Kare Hızı: 25

Çüzülen biçim: m3u8

Doğrultu: Üst Sol

Renk doygunluğu konumu: Solda

Akış 2

Kodlayıcı/Çözücü: ADTS

Tür: Ses

Kanallar: Çift Kanal

Örnekleme Hızı: 48000Hz

Her Örnekteki bit: 32