1. Volotv
  2. Azerbaycan TV izle
  3. ATV AZAD TV

ATV AZAD TV

Kayıt bulamadık...

ATV AZAD Canlı izle

ATV Azad TV; Azerbaycan Televizyon kanalıdır. Azerbaycan TV kanalları arasında en çok beğenilen ve izlenme oranı bakımından bir numaralı kanalı olma özelliği taşımaktadır. ATV Azad TV kendi ülkesinin en özel programlarını ve spikerler, yorumcular, yapımcıları ile çalışmakta başarılı TV yapımları ortaya çıkarmaktadır. ATV Azad TV Canlı izle sunumları birçok platformda sunulmaktadır. ATV Azad TV Azerbaycan TV uydusu (Azerspace) üzerinden izleme imkanının yanı sıra internet bağlantısı kullanarak çevrimiçi de izleyebilirsiniz. Volo TV de ATV Azad TV Canlı yayını kendi resmi sitesinden sonra en çok izlenen sitelerdendir. Kesintisiz canlı yayın ile ATV Azad TV kanalını buradan 7/24 çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

ATV Azad TV Yayıncılık Anlayışı Nasıldır?

ATV Azad TV yayın kuşaklarında maneviyata uygun bir yayıncılık uygular. Yayınlarında basit bir Azeri dil yapısı ve anlaşılır ifadeler kullanmaktadır. ATV Azad TV Azerbaycan gündemini en iyi şekilde seyircilerine sunmaktadır. Güncel haber programları yanı sıra tartışma reality programlar Film ve Dizi yayınları sunmaktadır. ATV Azad TV haber kuşakları canlı yayınlanmaktadır. ATV Azad TV gündüz kuşağında canlı yayınladığı ve Film Dizileri ile çok beğenilmektedir.

ATV Azad TV yayını HD kalitesinde yapılmaktadır. ATV Azad TV programlarını ailenizle beraber maneviyatınıza uygun yayınlarını izlemek için tercih edebilirsiniz.

ATV Azad TV İnternet Canlı Yayını Nasıl İzlersiniz?

ATV Azad TV resmi sitesi ve Canlı TV izleme sitelerinden canlı yayını masaüstü ve mobil ortamlarda izleme fırsatına ulaşabilirsiniz. Volo TV ATV Azad TV Canlı izle sayfası kesintisiz HD uydu yayınını sizlere sınırsız bir şekilde bedava sunmaktadır. Hepinize şimdiden güzel seyirler dileriz. Keza, ATV Azad TV Canlı izle yayınını takip ettiğiniz müddetçe Azerbaycan gündemine dair her türlü bilgi ihtiyacınızı bir çırpıda edinmeniz mümkün olacak. ATV Azad TV Canlı izle denilince aklınıza ilk gelen site olma isteğimiz kalitemize güvenimiz sonsuzdur. Ayrıca sizlere ATV Azad kanalını iki ayrı sunucudan sunarak herhangi bir aksaklıkta Yayın 2 butonuyla alternatif bir yayından izleme imkanı sunuyoruz. ATV Azad TV için iyi seyirler dileriz.

Azerbaycan ATV Azad TV Canlı Yayın izlemektesiniz. Azerbaycan Televizyon kanalları arasında sevilerek takip edilen ATV Azad TV internet üzerinden online canlı ve HD yayınını hem Azerbaycan vatandaşlarımız için hem de Dünya üzerindeki diğer ülkelerden ATV Azad TV kanalını izlemek isteyenlerin sorunsuz bir şekilde Volo TV ATV Azad TV sayfasından sunuyoruz. ATV Azad TV programlarını Ailenizle birlikte hiç bir sorun yaşamadan manevi değerlere uygun yayınlarını izleyebilirsiniz. Azerbaycan ATV Azad TV canlı yayın sayfamızı diğer arkadaşlarınıza da paylaşmanız dileği ile iyi seyirler dileriz.

Azerbaycan Atv Azad TV

Azerbaycan Atv Azad TV, Azerbaycan'ın tüm şehirlerine yayın yapan özel bir televizyon kanalıdır. Kanalda sinema, haber, dizi, eğlence, talk show, müzik, spor, çizgi film, yarışma, belgesel gibi çeşitli programlar yayınlanmaktadır. Azerbaycan kültürü ve yaşam tarzını HD kalitesinde 7/24 öğrenmek için sitemizden Azerbaycan Atv Azad TV canlı izleyebilirsiniz.

"Halkın Kanalı" olarak bilinen Azerbaycan Atv Azad TV, son yıllarda Azerbaycan'ın en çok izlenen kanalı haline geldi. Web sitemizdeki "Azerbaycan Atv Azad TV canlı" düğmesine tıklayarak, Azerbaycanlı sanatçıların, sporcuların ve etkinliklerin yer aldığı yüksek kaliteli programların keyfini çıkarabilirsiniz. Azerbaycan Atv Azad TV'nin yanı sıra Azad Azerbaycan International TV adlı başka bir kanal da özel içerikler yayınlıyor ve bu iki kanal bazen ortak programlar yapıyor.

Azerbaycan Atv Azad TV'yi sitemiz üzerinden hiçbir ücret ödemeden ve üye olmadan kesintisiz izleyebilirsiniz. Yayınları cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve diğer cihazlarınızdan keyifle izleyebilirsiniz. En güzel ve eğlenceli programları sitemizde izleyerek farklı tv kanallarını izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Azerbaycan Atv Azad TV'nin programları arasında "BizimləSən", "Tap Qazan", "ATV Səhər", "10 Yaş cavanlaş", "Şou ATV", "5 Gəlin", "Zaurla GÜNAYdın", "ATV maqazin 10larla", "Həyətimiz" yer almaktadır. , "ATV Kulis", "Axşamın oyunu", "V element", "Nanəli", "Məlahətli söhbətlər", "Geriyə baxanda", "Həkimsən", "Şeş Beş", "Sunayla Sına", "Gündən Günə", " Ulduzlu Yayım", "XL", "Çox Gəzən Bilər", "İş Həmişə Var", "Zərif qəhrəman", "Bağ Mövsümü", "Made in Azerbaijan", "İqtisadi zona", "Azərbaycanın Səsi 'Bala'", " İsti izlər", "Ləziz Macəra", "Kişi klubu", "Mənim süfrəm", "Dəb mənəm", "Qanunla BİZ", "İlqarla 1 Gün", "Marş irəli", "Həyat", "Yeni Evim", "Ana&Bala", "Ayağa Baku", "Oralar", "Üçümüz ", "İdeal saat", "Bakı vaxtı ilə", "Bol şans", "Yadındamı", "Şou Xəbər", "Həyat gözəldir", "Auto Graph", "Zövqə Doğru", "Bir balaca ayağa kalk", " Buğlama", "Şou Şu", "Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", "Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "Xəyalınızdİlqarla 1 Gün", "Marş irəli", "Həyat", "Yeni Evim", "Ana&Bala", "Stand up Baku", "Oralar", "Üçümüz", "İdeal saat", "Bakı vaxtı ilə", "Bol şans", "Yadındamı", "Şou Xəbər", "Həyat gözəldir", "Auto Graph", "Zövqə Doğru", "Bir balaca stand up", "Buğlama", "Şou Şu", "Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", "Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "Xəyalınızdİlqarla 1 Gün", "Marş irəli", "Həyat", "Yeni Evim", "Ana&Bala", "Stand up Baku", "Oralar", "Üçümüz", "İdeal saat", "Bakı vaxtı ilə", "Bol şans", "Yadındamı", "Şou Xəbər", "Həyat gözəldir", "Auto Graph", "Zövqə Doğru", "Bir balaca stand up", "Buğlama", "Şou Şu", "Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", "Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "XəyalınızdOralar", "Üçümüz", "İdeal saat", "Bakı vaxtı ilə", "Bol şans", "Yadındamı", "Şou Xəbər", "Həyat gözəldir", "Auto Graph", "Zövqə Doğru", "Bir balaca ayağa kalk", "Buğlama", "Şou Şu", "Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", " Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "XəyalınızdOralar", "Üçümüz", "İdeal saat", "Bakı vaxtı ilə", "Bol şans", "Yadındamı", "Şou Xəbər", "Həyat gözəldir", "Auto Graph", "Zövqə Doğru", "Bir balaca ayağa kalk", "Buğlama", "Şou Şu", "Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", " Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "Xəyalınızd"Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", "Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "Xəyalınızd"Atıcılar", "İdman gimnastikadan başlayır", "Dəcəl balam", "Qadına görə", "Kim kimdir?", "İdeya Qazandı", "Bir Axşam", "Zarafat-zarafat", "Mətbəx İşi", "Xəyalınızd

ATV AZAD Canlı izle - Azərbaycan Televiziya

ATV Azad TV Azerbaycan'ın özel televizyon kanallarından biridir. Azad Azerbaycan TV 13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından devlet tesciline uygun görülmüş ve onaylanmıştır. 25 Aralık 2000 yılında haber yayını ile programlarının yayınına başlamıştır. ATV Azad TV Canlı izle içeriği kesintisiz akıcı bir yayın ve güncel programları ile Azerbaycan'ın en çok izlenen kanalıdır.

Atv Azad Tv denilince Azerbaycan televizyon kanallarının en çok izlenen kanalı aklımıza gelmeli, ATV Azad TV Azeri televizyon kanalı olarak dünya ülkelerinden de izlenme kapasitesi yüksek bir kanaldır. Azerbaycan Atv Azad kanalını ailenizle beraber gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Atv Azad tv maneviyata ahlaki kurallara uygun içerikli yayınları tercih etmekte ve doğruluk kurallarına uygun yayınlar benimsemektedir. Güncel gündüz kuşağı programları ve akşam kuşağı dizi ve haber programları ile ön plana çıkmaktadır. Atv Azad tv Canlı yayını uydu üzerinden izlenebileceği gibi internet üzerinden de canlı izlenebilmektedir. Volo TV kesintisiz ve yüksek kalite ile Atv Azad Tv canlı izleme imkanını 7/24 internet ortamında dünyanın her yerinden canlı izlemenize olanak sağlamaktadır.

ATV AZAD TV, Azerbaycan üzerinden yayın yapan özel bir televizyon ekranı olarak bilinmektedir. ATV AZAD TV, Azerbaycan'ın en etkili televizyon ekranlarından birisidir. Özellikle de hem güncel diziler hem de çocuklara yönelik çizgi diziler bu kanalı bir hayli başarılı tutuyor. Bunun dışında da özel eğlence programları da ATV AZAD TV canlı izle aşamalarında fazlaca tercih ediliyor. Bu sebepten dolayı da sizler eğer ki Azeri esintilerine dair bir detay takip etmek isterseniz mutlaka ATV AZAD TV izle etkisini de göz önüne alın. Bu etkilerle kalmak her zaman sizi de değişik bir televizyon izleme tecrübesine ulaştırmış olacaktır. Bu kanalı sitemizden de takip edebilirsiniz. Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.

Azərbaycan Televiziya kanallarının canlı yayımının izlənməsinin ən asan yolu Volo TV ilə təmin edə bilməkdir və Azərbaycan telekanalları Atv Azad TV Canlı Yayım sizə təqdim etdiyindən məmnundur ...

Kanal Adı

 ATV AZAD TV ( Azad Azərbaycan  )

Yayın Merkezi

Bakü /  Azərbaycan  

Yayın Bilgisi

Satellite: Azerspace - Orbital position: 46°E - Downlink Frequency: f = 11175  MHz - Polarization-HS/R – 27500 - Msymbol/sFEC - 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: (994 12) 4974621 - Faks: (994 12) 4105265 - E-mail: info@atv.az

Kanal Hakkında

Televizyanın Gürcistan ve Almanya'da 2 dış bürosu, ayrıca Azərbaycan genelinde Gence, Karabağ, Tovuz, Şeki, Göyçay, Guba, Şirvan, Lenkeran üzere bölge muhabirleri faaliyet göstermektedir.

Azerbaycan Azad TV Ortam ya da Canlı yayın akışın nelerden oluştuğunu açıklayan bilgileri yayınlıyoruz. Player Çoklayıcı ses ve görüntü kodlayıcı çözücüleri ile alt yazıların sistem açıklaması şöyledir.

 

Kodlayıcı/Çözücü: JW Player ve Hola Player H264 - MPEG-4 AVC (Part10) (h264)

Tür: Görüntü (Canlı Yayın)

Görüntü çözünürlüğü: 1280x720

Ara Bellek boyutu: 1280x720

Kare Hızı: 25

Çüzülen biçim: m3u8

Doğrultu: Üst Sol

Renk doygunluğu konumu: Solda

Akış 2

Kodlayıcı/Çözücü: ADTS

Tür: Ses

Kanallar: Çift Kanal

Örnekleme Hızı: 48000Hz

Her Örnekteki bit: 32