1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. LALEGÜL TV

LALEGÜL TV


Cübbeli Ahmet Hoca sohbetlerine bilgi paylaşımlarına ve dualarına ulaşmanıza aracılık yapan televizyon kanalı Lalegül TV Canlı izliyorsunuz..

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
SHOW TV HD Karaoğlan Geliyor
STAR TV HD Çöp Adam
TRT 1 HD Uyanış: Büyük Selçuklu
BEYAZ TV Uyan Türkiyem
KANAL 7 Elif
360 TV Ömer Kokal ile Evvel Zaman
TV 100 Haber Bülteni
A SPOR Sabah Sporu
TRT SPOR HD Spor Toto 1. Lig Özetler
BEİN SPORTS HABER Yeni Gün
HABERTÜRK TV Haber Bülteni
A HABER HD Ajans Hafta Sonu
ÜLKE TV Ülke'de Hafta Sonu
TRT HABER Haber 05
HALK TV Hafta Sonu Sabah
TV8 HD Türkiye’nin Doktorları
TV8.5 Spor Haber
KANAL D Asi
NTV Haber Bülteni
TLC TV Ölümün Bin Türlü Hali
D MAX TR Tamirat Tadilat
TGRT HABER Gece Haberleri
CNN TÜRK Haber
HABER GLOBAL Haber Bülteni
BLOOMBERG HT Aslı Şafak'la İşin Aslı
EKOTÜRK TV Kültür Sanat Ekranı
TV NET Haber
TRT BELGESEL Kameralı Adam
FENERBAHÇE TV ( FBTV ) Potanın Kraliçeleri

Lalegül TV Canlı Yayın

 Manevi açıdan son zamanların en dikkat çekici televizyon ekranlarından birisi de Lalegül TV olmaktadır. İsmail Ağa cemaatinin televizyon kanalı Lalegül TV  Özellikle de Cübbeli Ahmet Hoca odağında şekil alan programları, genel olarak birçok kesimin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Genel hatları ile Ahmet Hoca önderliğinde ilerleyen bu kanalda, aynı zamanda Arapça Dersleri adında bir programda verilmektedir. Kesintisiz bir şekilde dini tema ve dinin insanlar üzerindeki etkileşimine odaklanarak yayın akışını sürdürmekte olan Lalegül TV canlı izle aşamaları, Cübbeli Ahmet Hocanın sunduğu etkili programlar sayesinde her zaman güçlü tutulmayı başarmaktadır. Bu noktada da sizlerin bu kanalı sitemizden takip edebileceğinizi bilmenizi isteriz. Hepiniz için şimdiden güzel bir seyirlik olmasını dileriz. Bu kanalı çok ama çok benimseyip gün içerisinde çok seveceksiniz. 

 Lalegül TV ile cami gündeminde yeri olan sohbet, vaaz verme olayını canlı yayın ve bant yayınlar ile günün her dakikasında Cübbeli Ahmet hocadan ve diğer hocalardan dilenmektedir.  Lalegül TV Dinim İslam diyen her Müslüman kardeşlerin bilmesi gereken (s.a.v) efendimizin sünnetinden dersler çıkarmak isteyenlerin yararlanacağı bir kanaldır. Lalegül TV ile mezheplerin kendi kurallarını net bir şekilde öğreten bilgi veren bir din kanalı olama özelliğine sahiptir. Allah yolunda kesintisiz bilgi öğrenmek isteyenlerin tercih ettiği Lalegül TV canlı yayının 7/24 devam ediyoruz.